פריצת כל סוגי הדלתות

חברת איתני מנעולים מתמצאת בפתיחת כל סוגי הדלתות הקיימות בשוק הישראלי. חברתינו תפתח את דלתך ללא לפגוע בטפט הדלת או בפירזולה.
אצלנו תהנו משירות מקצועי אמין וכמובן מהיר. שירות 24/7 עד חצי שעה הגעה מרגע ההתקשרות ואנחנו אצלך. פורץ מוסמך  


 לחיוג מהיר לחצו על המספר

050-6610877

ישנם כמה סוגי דלתות נעולות שצריך לפרוץ אותם.

דלת טרוקה:

כאשר הדלת במצב בו רק הלשונית מונעת את פתיחת הדלת, הדלת נקראת דלת טרוקה. במצב זה הדלת נפתחת ללא כל נזק ולאחר הפתיחה אין צורך להחליף שום חלק בדלת.

פריצת חירום:

ישנו מצב בו יכולים הבריחים של המנגנון "להשתחרר" מגוף המנגנון בפנים הדלת. דבר זה קורה לרוב בדלתות ישנות שלא תוחזקו כראוי. במצב זה הפריצה הינה לוקחת זמן רב ולאחר מכן יש להחליף את המנגנון ואת הצילינדר בדלת.

פריצה עקב איבוד מפתח:

הפריצה הנפוצה ביותר היא כאשר מאבדים את המפתח ואין ברשותינו מפתח נוסף. במצב זה הדלת תיפתח על ידי הריסת הצילינדר הקיים. לאחר הפריצה הנזק שיוסב לדלת הוא אך ורק הצילינדר וללא כל  חלק נוסף.

אנחנו באיתני מנעולים ממליצים לא להזמין בעל מקצוע ללא ניסיון משום שדבר זה עלול לגרום לנזקים נוספים מעבר למה שתואר, כמובן שניסיון פריצה של הדלת בעצמכם יכול להוביל ליותר גרוע ובמקרים מסויימים יכול לגרום להחלפת הדלת בגלל הנזק.

התקשרו עוד עכשיו ותהנו מנסיון של למעלה מעשור בפריצות דלתות ומנעולים שירות 24/7, הגעה עד חצי שעה  

050-6610877

אודות החברה

חברת איתני מנעולים הינה חברה בעלת 20 שנות ניסיון ועשייה. הנו מתעסקים בכל סוגי הדלתות והמנעולים לבית ולרכב. ברשותינו תעודת יושר מיצאת גדול אשר מעידה על מקצועיות ואמינות, הנו מחויבים למתן שירות אמין ומקצועי. כאשר אתם מזמינים מנעולן חשוב לדעת שאתה מזמינים מנעולן מוסמך על ידי רשות המנעולנים וכמובן שיהיה ברשותו ידע וניסיון אשר יאפשרו לו לבצע את העבודה ולא לגרום נזק לדלתכם. כשאתם מזמינים את מנעולן איתני אתם יכולים להיות בראש שקט ולהיות בטוחים כי העבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר ובצורה המקצועית ביותר. ברשותינו מענה טלפוני מקצועי 24/7 ואתם מוזמנים להתקשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר חינם טלפונית!


אנו מזמינים אתכם לקחת חלק ממשפחת הלקוחות המורחבת שלנו ולהנות משירות מהיר אמין ומקצועי ,במחירים נוחים עוד היוםטואול הקמת אתרי אינטרנט